Niedziela, 24 Marca 2019 - Marka, Gabriela, Katarzyny

Olimpico Malbork i "expert"PANTERY Sierakowice odnoszą duże sukcesy

Połączone siły zawodniczek z Malborka oraz Sierakowice po raz czwarty odniosły zwycięstwo nad zespołem AP LG Gdańsk i tym samym przypieczętowały Mistrzostwo Pomorza do lat 13 w sezonie 2017/2018.
W sobotę 24 marca zawodniczki z Olimpico Malbork i "expert"PANTERY Sierakowice rozegrały ostatnie spotkanie z AP LG Gdańsk i po bramce Julii Jędrzejewskiej wygrały 1:0. Awans do 1/32 Klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 jest kolejnym sukcesem zespołu wspólnie realizującego program szkolenia.

                              

Dzięki współpracy dziewczyny osiągają sukcesy zespołowe, ale także indywidualne, gdyż zawodniczka z Sierakowic Julianna Cyman otrzymała powołanie do Kadry pomorza U-13 na mecz z Zachodniopomorskim ZPN 28.04.2018r w Gdyni.

Skład zespołu: Julia Bulczak, Zuzanna Płotka, Amelia Bławat, Julia Jędrzejewska, Nadia Jędrzejewska, Daria Sychta, Julianna Cyman, Dominika Trepczyk,Julia Wodzińska,Julia Beeg, Nikola Łachmacka,Klaudia Smętoch, Wiktoria Malek, Oliwia Gniba, Matylda Czyżowska, Partrycja Mikuła, Zuzanna Zyra

Trener: Wnuk-Lipiński Marian
Trener asystent: Wnuk-Lipiński Jerzy
Kierownik Malbork : Jarosław Jędrzejewski
Kierownik Sierakowice: Barbara Plotka
Źródło: Nadesłane
2018-03-26 13:00 830

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.