Niedziela, 15 Grudnia 2019 - Niny, Celiny, Waleriana

Wypadek na trasie Sierakowice-Puzdrowo. Policja apeluje o ostrożność.

Policjanci kartuskiej komendy ustalają przyczyny wypadku do którego doszło 19 lipca na drodze wojewódzkiej 214 w miejscowości Puzdrowo. W zderzeniu czterech pojazdów obrażeń ciała doznało siedem osób w tym dwójka dzieci. 

19 lipca około godz. 12:40 dyżurny kartuskiej policji odebrał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej 214 w miejscowości Puzdrowo doszło do wypadku drogowego.

Przyjmujący zgłoszenie natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczyli ślady, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkic sytuacyjny. Sprawdzono stan trzeźwości kierujących.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 28-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego jadąc od strony Sierakowic w kierunku Gowidlina na łuku drogi w lewo podjęła manewr wyprzedzania jadącego przed nią passata w wyniku czego zderzyła się lusterkami z jadącym z przeciwnego kierunku bmw, a następnie z jadący za nim także bmw. Ponadto VW jetta, którym jechała kobieta siłą odrzutu uderzył w wyprzedzanego passata spychając go z drogi. W wyniku wypadku rannych zostało siedem osób, kierująca jettą 28-latka oraz dwójka jej dzieci w wieku 7 i 2 lat, kierujący oraz pasażerka z passata oraz dwie kobiety podróżujące bmw. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala, kierujący byli trzeźwi.
Źródło: KPP Kartuzy
2017-07-20 10:00 951

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.