Piątek, 14 Grudnia 2018 - Alfreda, Izydora, Jana

X Gminny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego "Rakietą z Mikołajem"

30 listopada odbył się X Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych „RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM” , w którym udział wzięło 54 zawodników reprezentujących 4 szkoły z Gminy Somonino. Sędzią głównym turnieju był p. Mirosław Płotka.






W WYNIKU ROZGRYWEK WYŁONIENI ZOSTALI ZWYCIĘZCY TURNIEJU:
Kategoria klas I – II szkół podstawowych:

Dziewczęta:
I miejsce- Amelia Ulenberg – SP Borcz
II miejsce- Liliana Korzeniewska – SP Goręczyno
III miejsce- Alicja Sobieraj – SP Somonino
IV miejsce- Nela Dorobek – SP Borcz
V miejsce – Zuzanna Huryn – SP Somonino

Chłopcy:
I miejsce- Jakub Sominka – SP Somonino
II miejsce- Nikodem Baranowski – SP Somonino
III miejsce- Bartek Mateuszak – SP Borcz
IV miejsce- Kacper Gołaszewski – SP Borcz

Kategoria klas III – IV szkół podstawowych:

Dziewczęta:
I miejsce- Julia Kryszewska – SP Borcz
II miejsce- Karolina Fierka – SP Borcz
III miejsce- Wiktoria Korzeniewska – SP Goręczyno
IV miejsce- Nikola Keler – SP Goręczyno
V miejsce- Zuzanna Skierka – SP Egiertowo
VI miejsce- Wiktoria Deeg – SP Egiertowo

Chłopcy:
I miejsce- Aleksander Butowski – SP Somonino
II miejsce- Denis Dymek – SP Borcz
III miejsce- Julian Skierka – SP Egiertowo
IV miejsce- Maciej Rodziewicz – SP Egiertowo
V miejsce- Igor Gołaszewski – SP Borcz
VI miejsce- Nikodem Grandzicki – SP Somonino

Kategoria klas V – VI szkół podstawowych:

Dziewczęta:
I miejsce- Anna Draws – SP Borcz
II miejsce- Aleksandra Szczygieł – SP Borcz
III miejsce- Nikola Wilkowska – SP Egiertowo
IV miejsce- Agata Borkowska – SP Somonino
V miejsce- Zofia Stankowska – SP Somonino
VI miejsce- Julia Szewczyk – SP Egiertowo

Chłopcy:
I miejsce- Oliwier Ulenberg – SP Borcz
II miejsce- Remigiusz Klinkosz – SP Goręczyno
III miejsce- Benjamin Dorosz – SP Goręczyno
IV miejsce- Aleksander Kroczka – SP Egiertowo
V miejsce- Damian Lihs – SP Borcz
VI miejsce- Gracjan Brylowski – SP Somonino

Kategoria klas VII-VIII szkół podstawowych, klasy gimnazjalne:

Dziewczęta:
I miejsce- Emilia Gruchała – Węsierska – SP Borcz
II miejsce- Izabela Cymerman – SP Somonino
III miejsce- Magdalena Deja – SP Egiertowo
IV miejsce- Michalina Peta – SP Somonino
V miejsce- Alicja Gruchała – SP Egiertowo
VI miejsce- Agata Cyperska – SP Goręczyno

Chłopcy:
I miejsce- Błażej Zwara - SP Borcz
II miejsce- Kamil Plichta – SP Somonino
III miejsce- Błażej Arent - SP Somonino
IV miejsce- Damian Wilkowski – SP Egiertowo
V miejsce- Gracjan Borkowski – SP Borcz
VI miejsce- Bartłomiej Jankowski – SP Egiertowo

WYNIKI DRUŻYNOWE PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:
I MIEJSCE I PUCHAR WÓJTA GMINY SOMONINO: SP BORCZ
II MIEJSCE I PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY SOMONINO: SP SOMONINO
III MIEJSCE I PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W SOMONINIE: SP EGIERTOWO
IV MIEJSCE I PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA „Przyjazna Wieś Kaszubska” : SP GORĘCZYNO

Organizatorem X Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego Szkół „RAKIETĄ Z MIKOŁAJEM” był
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.
Źródło: Nadesłane
2018-12-04 09:00 119

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.