Sobota, 19 Stycznia 2019 - Henryka, Mariusza, Marty

AKTUALIZACJA: Sulmin. 95-letnia mieszkanka odnaleziona

AKTUALIZACJA INFORMACJI, GODZ. 12:00

Z informacji jakie uzyskaliśmy od Pani Jarosławy Krefta wynika, że 95-letnia mieszanka Sulmina została odnaleziona przez jej rodzinę. Znajdowała się na jednym z pobliskich pól, była wyziębiona, w związku z czym przetransportowano ją do szpitala.Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują zaginionej mieszkanki Sulmina. Kobieta w dniu 1 lutego br. około godziny 14.00. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych. O zaginięciu Policję powiadomiła jej córka.

Rysopis:
wiek 95 lat, ok. 150 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy proste, krótkie kol. siwego
                                                                              
W chwili zaginięcia kobieta była ubrana czarną spódnice, czerwoną kurtkę, czarną czapkę i czarne kozaki, posiadała przy sobie czarną torebkę z zawartością dokumentów.

Dotychczas policjanci sprawdzili znajomych zaginionej, miejsca, w których mogłaby przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu kobiety. W dalszym ciągu trwa akcja poszukiwawcza zaginionej.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, lub widziały kobietę, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach pod
nr tel. 58 685 22 22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.
Źródło: Nadesłane, KPP Kartuzy
2018-02-02 09:28 856

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.