Środa, 24 Kwietnia 2019 - Horacego, Feliksa, Grzegorza

[AKTUALIZACJA] Tomasz Belgrau oficjalnie odwołany. Jednym z powodów brak zaufania?

Zastępca Burmistrza Kartuz Tomasz Belgrau został niespodziewanie odwołany ze stanowiska. 

Tomasz Belgrau byl zastępcą Burmistrza Kartuz od marca 2015 roku. Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Kartuzy pojawiło się zarządzenie burmistrza, zgodnie z którym ostatniego dnia sierpnia Mieczysław Grzegorz Gołuński odwołał ze stanowiska swojego zastępcę. 

Mieczysław Grzegorz Gołuński nie podaje jeszcze oficjalnych powodów odwołania Tomasza Belgraua. - Dzisiaj przygotujemy krótkie oświadczenie w tej sprawie - mówi włodarz Kartuz.

Aktualizacja:

Wydział Organizacyjny Urzędu Miejskiego w Kartuzach wysłał mediom oficjalne oświadczenie burmistrza, w sprawie odwołania Tomasza Belgraua. Burmistrz argumentuje decyzję zmianami organizacyjnymi, które mają usprawnić funkcjonowanie urzędów. W oświadczeniu możemy też przeczytać o zaufaniu do współpracowników i oddaniu się wyłącznie pracy i stawianym celom. Czy są to nieformalne zarzuty do, byłego już, zastępcy burmistrza?


Źródło: foto: tomaszbelgrau.pl
2016-09-02 08:15 1831

Komentarze

~szkoda

W oświadczeniu powinny być słowa: Jesteś z opozycji nie chcesz mi się podporządkować więc musisz odejść. Jest to ewidentna demonstracja siły obecnego Burmistrza, do tego sposób na uświadomienie innym z opozycji, aby nie ważyli się sprzeciwiać jakimkolwiek decyzjom Burmistrza. WIELKA SZKODA!!!!!

~super

oswiadczenie to jakas kpina z ktorej nic nie wynika... chyba kazdy ma sobie sam wymyslic oco chodzi bo burmistsz to nie wie i chyba nie chce zeby ludzie wiedzieli

~Mieszkaniec.

Samo to ,że startował jako oponent burmistrza a potem stał się jego zastępcą dyskwalifikuje go ... walka o stołki trwa.

~politykakaszub

No ciekawe czym się naraził burmistrzowi. Bez powodu to się nawet w mordę nie dostaje.

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.