Środa, 19 Czerwca 2019 - Gerwazego, Protazego

Animator z Sierakowic jednym z najlepszych w Polsce!

25 listopada w siedzibie fundacji Orły Sportu, która jest krajowym operatorem projektu Lokalny Animator nastąpiła finałowa gala i wybór najlepszych Animatorów w Polsce. Wyłoniono wtedy najlepszego Animatora 2018 roku w poszczególnych województwach oraz w Polsce. Marian Wnuk- Lipiński z Sierakowic wygrał tego dnia etap wojewódzki i znalazł się w gronie 16 najlepszych w kraju.

Podczas podsumowania projektu Animatorzy jak i zgromadzeni goście mieli okazję poznać swoje osiągnięcia względem projektu Lokalny Animator, to znaczy owoc animacji sportowej na Orlikach. Przedstawiciele Fundacji Orły Sportu z prezesem Łukaszem Strzeleckim na czele prezentowali wyniki projektu, tabele oraz statystyki. Podczas gali wyłoniono Animatora Roku 2018 w poszczególnych województwach oraz Animatora 2018 w Polsce. Konkurs miał III etapy:

 

I etap: Wyłonienie 6 lub 7 z poszczególnych Orlików( liczba zależy od ilości Orlików w województwie) max 100 animatorów.

 

II etap:16 wyłonionych Animatorów z 6 lub 7 Animatorów roku w poszczególnym województwie.

 

III etap: Wybór trzech najlepszych w skali kraju na podstawie szesnastu z etapu II.

 

Trzeba dodać, że pan Marian Wnuk- Lipiński w 2013 roku wygrał projekt ogólnopolski, w 2014 był w gronie 16 Animatorów Roku, w 2015 także otrzymał nominację do tego wyróżnienia, a tegoroczne wyróżnienie jest trzecim tego rodzaju.

Źródło: UG Sierakowice
2018-11-28 09:30 268

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.