Piątek, 26 Lutego 2021 - Miroslawa, Aleksandra

Banino. Licytacja unikatowych przedmiotów na rzecz Julki!

Pomorska Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna wraz z Partnerami wydarzenia w ramach niesionej pomocy organizuje Charytatywny Festyn Rodzinny, na którym odbędą się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Koncert muzyczny (m.in. Anna Brzeska laureatka kaszubskiego idola, Gabrysia Borys laureatka the Voice of Kids i in.), giełda mam i.in. W programie Festynu zaplanowano również licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Julii.Zachęcamy do udziału w licytacji - unikatem jest jeden z 200 płaszczy Polskiej Reprezentacji Narodowej z ostatnich Igrzysk w Pjongdzangu. Czy też Casanowa "Swarovski Edition " Prosecco DOC. Jedyna na Świecie wersja Prosecco, która nadała słowu "Luksus" nowego znaczenia zarówno pod względem wyglądu jak i smaku.
Jest to najdroższe Prosecco na świecie, w pełni otoczone od swoich podstaw aż do korka z 3370 pojedynczymi kryształami Swarovskiego, każda butelka posiada swój numer co sprawia, iż ta butelka jest w każdym znaczeniu tego słowa ekskluzywna.
Edycja Swarovskiego jest dostępna wyłącznie w menu restauracji Novikov w Londynie. Casanowa opatentowała również prawa do Swarovskiego w przypadku butelek z winem musującym-w tym szampana. Zdjęcia przedmiotów do licytacji można obejrzeć w naszej galerii.


Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie 10 czerwca w niedzielę od godziny 13:00 w Baninie.

Dodatkowo, Pomorska Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna we współpracy z Fundacją Serce dla Maluszka uruchomiła też zbiórkę przez internet-szczegóły tutaj


Włączmy się w ten szczytny cel i otwórzmy serca dla Julki!
2018-06-08 09:00 821

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.