Czwartek, 22 Sierpnia 2019 - Cezarego, Tymoteusza

Banino. Padł rekord podczas tegorocznego finału WOŚP

To już 12 Finał, w którym „ Grała ” WOŚP w Szkole Podstawowej w Baninie. W tym roku 60 wolontariuszy z oryginalnym identyfikatorem Fundacji WOŚP oraz 99 wolontariuszy wspierających Sztab z wewnętrznymi identyfikatorami Sztabu nr 315 kwestowało między innymi w Centrum Handlowym „Matarnia” w Gdańsku , przy Kościele w Baninie oraz na terenie Banina, na Lotnisku im Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz w różnych miejscach Trójmiasta.Tym razem do działań Sztabu dołączyło się kilka Firm między innymi Skarbony Stacjonarne naszego Sztabu znajdowały się w Studiach S7 w Baninie i Pruszczu Gdańskim. Skarbony Stacjonarne były również na Promie Pasażerskim Stena Spirit oraz jedna Skarbona na terenie Szkoły Podstawowej w Baninie.

Tegoroczna zbiórka to absolutny rekord - zebraliśmy 77692,34 złotych.
-Należą się ogromne podziękowania wszystkim, którzy wspierali wolontariuszy naszego Sztabu rodzice, starsze pełnoletnie rodzeństwo, dziadkowie poświęcający swój czas, aby razem z naszymi wolontariuszami i zebrać jak najwięcej pieniążków na szczytny cel.

Mimo złej pogody Oni wytrwale kwestowali, świetnie bawiąc się przy tym i można stwierdzić, że „Na wielkie serce nie ma wyznaczonych dni, wrażliwym nie jest się tylko od święta. Od życzliwości, współczucia, przyjaźni nie bierze się zwolnienia. Na robienie DOBRA każda chwila jest… DOBRA!”

-Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom będzie można pomóc najmłodszym. Bo w myśl tegorocznego hasła zbieraliśmy: „Na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Największe podziękowania należą się wolontariuszom, którzy mają dobre serduszka, są bezinteresowni oraz poświęcają swój czas, aby pomóc temu najmłodszemu cżłowieczkowi- dziecku- dziękuje szef sztabu Małgorzata Lewińska


Źródło: Nadesłane
2019-01-14 09:00 509

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.