Wtorek, 02 Czerwca 2020 - Marianny, Marcelina, Piotra

Banino: Podsumowanie 26 Finału WOŚP

11 Finał WOŚP w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Baninie.

W tym roku 70 wolontariuszy z oryginalnym identyfikatorem Fundacji WOŚP oraz 70 wolontariuszy wspierających Sztab z wewnętrznymi identyfikatorami Sztabu nr 315 wraz z Szefem Sztabu Małgorzatą Lewińską kwestowało między innymi w Centrum Handlowym „Matarnia” w Gdańsku , przy Kościele w Baninie oraz na terenie Banina. Tym razem do działań Sztabu dołączyło się kilka Firm między innymi Skarbony Stacjonarne naszego Sztabu znajdowały się w Studiach S7 w Baninie, Żukowie, Gdyni i Pruszczu Gdańskim. Dwie Skarbony Stacjonarne były również na Promie Pasażerskim Stena Spirit oraz jedna Skarbona na terenie Szkoły Podstawowej w Baninie.

Tegoroczna zbiórka to absolutny rekord - zebrane zostało 53161,42 złotych. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom będzie można pomóc najmłodszym. Bo w myśl tegorocznego hasła zbieraliśmy: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

NAJWIĘKSZE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ WOLONTARIUSZOM, KTÓRZY MAJĄ DOBRE SERDUSZKA SĄ BEZINTERESOWNI I MAJĄ ZAWSZE CZAS, ABY POMÓC DRUGIEMU!
Źródło: Nadesłane
2018-01-15 08:30 744

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.