Czwartek, 13 Grudnia 2018 - Lucji, Otylii

Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego i szkole

[ Poszukuję ] Inne

Cena
0,00 zł
Wygasa
Zakończone ( czw 14 grud 2017 09:18:23 )
Miejscowość
(Pomorskie)


199 0

Firma Navigator International Sp. z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Idź własną ścieżką” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego.

Projekt skierowany jest do pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów ekonomii społecznej/przedsiębiorstw społecznych w wieku 25 lat i więcej, (180 kobiet i 120 mężczyzn) zamieszkujących w województwie pomorskim w tym:

ü  osób  50 lat i więcej,

ü  osób z niepełnosprawnościami,

ü  osób o niskich kwalifikacjach,

 

W ramach projektu "Idź własną ścieżką" oferujemy:

  • Szkolenia z języka angielskiego zakończone zewnętrznym certyfikatem potwierdzającym zdobycie przez uczestników określonego poziomu biegłości językowej (zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego).
  • Szkolenia komputerowe kończące się programem formalnej oceny i certyfikacji zewnętrznej kompetencji osiągniętych przez uczestników projektów, zgodnych ze standardami określonymi w ramie kompetencji informatycznych i informacyjnych (Digital Competence Framwework).

 

Organizator projektu gwarantuje Uczestnikom projektu: profesjonalną kadrę trenerską, podręczniki do nauki języka angielskiego (podręcznik + ćwiczenie), podręczniki do szkolenia komputerowego.
E-mail: idzwlasnasciezka@navigator.edu.pl, t: 699 670 253Data dodania: 2017-11-29

Data wygaśnięcia: 2017-12-14