Sobota, 20 Lipca 2019 - Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty

Cartusia 1923. Udany turniej w Przyjaźni

W ostatnim czasie dobrze zaprezentowali się juniorzy z rocznika 2008-09. W turnieju w Przyjaźni zajęli II miejsce, a najlepszym zawodnikiem wybrany został Aurelisz Cichosz z klubu Cartusia 1923.
Trener tej grupy, Piotr Budziwojski ze swoim asystentem Oskarem Adamczyk i kierownikiem drużyny Pawłem Grzechem, na turniej do Przyjaźni zabrali dwie drużyny. Pierwsza z nich zajęła drugie miejsce, a druga piąte. Chłopcy z tej grupy docierają się i nawzajem poznają z nowym trenerem, z którym trenują niespełna miesiąc i jak widać małymi kroczkami drużyna osiąga progres. W zespole panuje miła atmosfera i radość z gry. W turnieju w Przyjaźni udział wzięło łącznie dziewięć drużyn, a klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

1 miejsce - Czarni Pruszcz Gdański
2 miejsce - Cartusia 1923 Kartuzy I
3 miejsce - Marko Gol Kowale I
4 miejsce - UKS Przyjaźń
5 miejsce - Cartusia 1923 Kartuzy II
6 miejsce - Piłeczka Pruszcz Gdański
7 miejsce - Base Droup Osiczanka Osice
8 miejsce - Marko Gol Kowale II
9 miejsce - UKS Przyjaźń II

Najlepszym bramkarzem wybrany został Dawid Trawiński z Czarnych Pruszcz Gdański, królem strzelców Daniel Drewing z Marko Gol Kowale, a najlepszym piłkarzem turnieju Aureliusz Cichosz z Cartusii 1923 Kartuzy.

Cartusia zagrała w składzie :

Cartusia I : Jakub Penkowski, Jakub Juskowski, Mateusz Grzech, Adam Gdaniec, Aureliusz Cichosz i Daniel Pioch;

Cartusia II : Norbert Utkała, Hubert Renka, Krystian Kąkol, Kamil Wydrowski, Krzysztof Mamelski, Kacper Bronk, Brajan Gański oraz Jan Magulski.
Źródło: Nadesłane
2019-02-15 11:30 280

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.