Sobota, 06 Czerwca 2020 - Norberta, Laurentego, Bogumila

Chcesz założyć swój biznes? Weź udział w konkursie

Rusza konkurs „Poznaj swój biznes”. Do wygrania udział w warsztatach z tworzenia modeli biznesowych, które odbędą się 18 listopada. Warsztaty są skierowane do osób planujących założyć własną firmę oraz posiadających przedsiębiorstwo.

Podczas warsztatów będzie można poznać narzędzia, z których korzystają Apple, Google i Facebook i dowiedzieć się, jak 'sprzedać' swój biznes. Jak podają organizatorzy: - Uczestnicy nauczą się wykorzystywać w praktyce Business Model Canvas - innowacyjny sposób patrzenia na biznes. Pozwala w kreatywny sposób opisać dowolny biznes w oparciu o uniwersalny szablon zawarty na jednej kartce papieru. Taki model biznesowy łatwo jest przedstawić w szybki, ciekawy i zrozumiały dla wszystkich sposób.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba wypełnić formularz zgłoszenia, odpowiadając na dwa pytania: 1. Jaki jest Twój pomysł na biznes? 2. Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w warsztacie.
Zgłoszenia są przyjmowane do 5 listopada. Organizatorami konkursu są Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Kartuzach, Fundacja NOVA, Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej AUTARKIA oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach.
Warsztaty odbędą się 18 listopada przy ulicy Mściwojów II 28A w Kartuzach w godzinach 10:00-15:00.
2015-10-22 13:00 1344

Komentarze

Do wygrania jest fidget spinner i hot wheels

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.