Niedziela, 22 Kwietnia 2018 - Kai, Leonii, Sotera

Chmielno. Ferie z wyobraźnią w GOKiR [FOTO]

Ferie z wyobraźnią w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W każdych zajęciach brało udział około 50 dzieci.

Każdego dnia w pierwszym tygodniu ferii bawiła się w grach zespołowych, tańczyła ZUMBA Kid's i uczestniczyła w spotkaniu z pszczołami, spotkaniu z iluzjonistą, warsztatach plastycznych.Sporą satysfakcję przyniosły dzieciom zajęcia kulinarne połączone z projekcją filmu "Cały ten cukier". Młodzi uczestnicy zbudowali budki lęgowe dla ptaszków, które zostaną zawieszone na drzewach w pierwszy dzień wiosny.

GOKSiR zorganizował wyjazd do Centrum Nauki Eksperyment oraz do Parku Edukacyjnego ZOO Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie.

Spektakl teatralny wykonany przez Studio Teatralne KRAK-ART z Krakowa pt. "Warkocz Królewny Wisełki".

Warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne, gry zespołowe były stałym elementem programu ferii także w drugim tygodniu.
We wtorek 6 lutego odbył się w Domu Kultury w Chmielnie – w Pracowni Orange i w kinie za rogiem Dzień Bezpiecznego Internetu w programie między innymi odbył się film w kinie, spotkanie z Policją, zabawy w Pracowni.

Podczas ferii w godzinach popołudniowych odbywały się zajęcia dla młodzieży. Zorganizowaliśmy I Turniej Fifa, warsztaty fotograficzne, warsztaty tańca nowoczesnego, przegląd muzycznych talentów, warsztaty decupage, turniej Tenisa Stołowego. Również Kino za Rogiem na ferii przygotowało projekcje w każdy wtorek, czwartek i sobotę, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.
W drugim tygodniu ferii dzieci wykonały piniaty, które rozbili podczas piątkowego balu maskowego kończącego Ferie z wyobraźnią w Chmielnie.

Serdeczne podziękowania dla instruktorów: Tadeusza Makowskiego, Pawła Kluwa, Michała Lange, Natalii Stolc, Karolinie Penkowskiej, Ani Szajwaj, Beacie Czaja, Oliwii Beling, Halinie Jank, Emilii Kruszyńskiej, Łukaszowi Grzenkowicz.
Źródło: Nadesłane
2018-02-13 14:00 401

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.