Czwartek, 18 Lipca 2019 - Erwina, Kamila, Szymona

Chmielno gotowe na WOŚP

Chmielno po raz pierwszy w historii utworzyło lokalny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkańców masę atrakcji.

Program, rozpoczynającej się w niedzielę o godzinie 15 imprezy, z pewnością zadowoli nawet największych malkontentów. Na scenie pojawią się grupy wokalne GOK-u, kapela Pelskota, zespół Szokers, a także uczniowie szkół z Chmielna, Borzestowa oraz Miechucina. Nie zabraknie również emocjonujących licytacji, loterii fantowej oraz... serwisu kawowego, którego przygotowaniem zajęły się 'Kożyczkowianki". Wspólne świętowanie 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończy o godzinie 20 "Światełko do nieba".

Dochód z całej imprezy przeznaczony zostanie na zakup urządzeń dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Dodatkowo, na ulicach Chmielna pojawi się grupa 15 wolontariuszy. Zbierający, uzbrojeni w kolorowe puszki oraz charakterystyczne czerwone serduszka, na ulicach pojawią się około godziny 8:30 i będzie można ich spotkać w okolicach Centrum Informacji Turystycznej, na placu Troyana oraz na przykościelnym parkingu.
Źródło: nadesane: GOKSiR Chmielno
2016-01-06 17:00 914

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.