Środa, 18 Września 2019 - Irmy, Stanislawa, Ireny

Chmielno: Konkurs "Mój Miś"

W dniu 25 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chmielnie odbyło się podsumowanie konkursu „Mój miś”.

Jego celem było włączenie się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia, stworzenie przez dzieci prac plastycznych inspirowanych tematyką konkursu oraz rozwijanie ich wyobraźni plastycznej i wrażliwości estetycznej. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Drzeżdżona w Chmielnie, a patronat objął wójt gminy Chmielno, Jerzy Grzegorzewski. W konkursie wzięło udział 70 prac dzieci ze wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych gminy Chmielno.

Wyniki:

W kategorii dzieci 3-4 latki:

I miejsce –Andżelika Leman - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie I miejsce –Alicja Roszkowska - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie.

II miejsce – Paulina Klinkosz – Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Chmielnie Oddział przedszkolny w Maksie

II miejsce - Amelia Nikel - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

II miejsce – Cezary Walaszkowski - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

III miejsce –Maximilian Modrzewski - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

III miejsce –Milena Witos - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie


Wyr. –Sara Baranowska - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

Wyr. – Amelia Reglińska – Przedszkole w Łączyńskiej Hucie przy SP Borzestowo

Wyr. – Kamil Formela – Przedszkole w Łączyńskiej Hucie przy SP Borzestowo

Wyr. – Maja Rychert – Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Chmielnie Oddział Przedszkolny w Maksie

Wyr. – Alan Kąkol - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

Wyr. – Kacper Kwidziński - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

Wyr. – Julia Konkol - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

Wyr. – Maja Podbielska - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

Wyr. – Nina Kostuch - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

Wyr. – Michalina Marcińska - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie


W kategorii dzieci 5-6 latki:


I miejsce – Florian Konkel – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kożyczkowie

I miejsce – Amelia Drewka - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce – Joanna Las - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

I miejsce – Julia Zaworska - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

II miejsce – Barbara Socha - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Błażej Rybakowski - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

II miejsce – Julita Gołąbek – Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kożyczkowie

II miejsce – Nikodem Labon - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie

III miejsce – Izabela Okrój – Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół w Miechucinie

III miejsce – Lilia Stefanin - Przedszkole w Łączyńskiej Hucie przy SP Borzestowo

III miejsce – Maja Piask – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

III miejsce – Oliwia Grzenia - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

III miejsce – Antoni Formella - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Chmielnie

III miejsce – Ksawery Kąkol - Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” w Miechucinie


Wyr. – Maciej Markowski - Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Arkadiusz Penkowski - Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Dominik Roszkowski - Szkoła Podstawowa w Reskowie

Wyr. – Anna Lis – Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie Oddział Przedszkolny w Garczu

Wyr. – Oliwier Formela – Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół w Miechucinie

Wyr. – Oskar Recław - Przedszkole w Łączyńskiej Hucie przy SP Borzestowo

Wyr. – Kacper Regliński - Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

Wyr. – Maksymilian Wenta- Przedszkole Samorządowe w Chmielnie

Wszystkie prace nagrodzone prezentowane są na wystawie w bibliotece.


Źródło: chmielno.pl
2015-11-27 09:00 1189

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.