Wtorek, 19 Listopada 2019 - Seweryny, Maksyma, Salomei

Czy to zlecenie, czy akt wandalizmu? Zdemolowane posesje, sklep i samochód

We wtorkowy poranek w Brodnicy Górnej doszło do incydentu w efekcie którego zdemolowane zostały dwie posesje, sklep spożywczy i samochód osobowy. Ranny został mężczyzna broniący swojego mienia.

Około godziny 7:00 w Brodnicy Górnej na ul. Ks. Bernarda Szuty mężczyzna zdemolował dwa budynki, sklep spożywczy i Audi A6. Na chwilę obecną policja nie podaje, co było przyczyną takiego zachowania sprawcy. Oficer dyżurny poinformował nas tylko, że sprawca jest zatrzymany.

Zamaskowany mężczyzna z kijem bejsbolowym powybijał większość okien, w dwóch budynkach mieszkalnych, witrynę i wejście do sklepu spożywczego oraz zaparkowane na jednej z posesji Audi A6.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, poprzedniego wieczora jeden z mieszkańców wsi widział mężczyznę w masce i z metalowym prętem w pobliżu zdemolowanego domu. Nie powiadomił policji, ponieważ mężczyzna się oddalił.

Straty są duże, jak oznajmił nam właściciel sklepu spożywczego. Właściciel drugiego domu, który próbował obezwładnić napastnika doznał poważnych urazów głowy i został przewieziony do kartuskiego szpitala. Jak informuje nas ordynator kartuskiego SOR-u dr Paweł Witkowski – stan jego zdrowia jest stabilny i nie zagraża życiu. Mężczyznę, którego zatrzymano przewieziono do szpitala psychiatrycznego w Starogardzie Gdańskim - dodaje Witkowski.
2015-11-24 09:00 2565

Komentarze

~@purysta

Taki purysta, a stawia wielką literę po przecinku.

~purysta

Prętem, Boże!

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.