Środa, 18 Września 2019 - Irmy, Stanislawa, Ireny

Dariusz Zelewski pokieruje Radą Organizacji Pozarządowych

Dariusz Zelewski po raz trzeci został wybrany przewodniczącym Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego. Jego kadencja potrwa dwa lata. 

Zelewski jest dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach i prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach. - Chciałoby się powiedzieć: No, to do roboty! Mam nadzieję, że będzie to dobry czas dla organizacji pozarządowych w powiecie i że rada będzie partnerem do rozmów i negocjacji z samorządowcami. Dziękuję za zaufanie, którym obdarzyli mnie przedstawiciele organizacji pozarządowych. Choć to będzie moja trzecia kadencja w roli przewodniczącego, to mam wrażenie, że poprzeczka została zawieszona o wiele wyżej. Jestem przekonany, że w składzie, który został wybrany, będziemy mogli wspólnie wiele zrobić – mówi Zelewski.
Skład ROPPK tworzą: Sulisława Borowska z Kaszubskiego Uniwersytetu Ludowego, Milena Bronk ze Stowarzyszenia KGW Mściszewiczanki, Zyta Górna ze Stowarzyszenia Kobiet Zgorzałego, Mariusz Florczyk z Fundacji Słoneczne Wzgórze w Stężycy, Tadeusz Podymiak z Fundacji Edukacji i Działań Spolecznych w Kartuzach. Sekretarzem zarządu został Piotr Chistowski.
2015-11-16 10:00 1161

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.