Wtorek, 02 Czerwca 2020 - Marianny, Marcelina, Piotra

Dekarz z Gowidlina najlepszy na Pomorzu

Franciszek Tusk z Gowodlina został Mistrzem Regionu Pomorskiego w ogólnopolskim konkursie Superdekarz 2015. Tytuł i oficjalną statuetkę odebrał podczas uroczystej Gali, która odbyła się w hotelu Andel's w Łodzi.

Franciszek Tusk, tegoroczny Superdekarz Regionu Pomorskiego, jest właścicielem firmy dekarsko-blacharskiej w Gowidlinie działającej od 2008 roku. Łódzka gala była zwieńczeniem 7. edycji programu dla profesjonalnych wykonawców dachów. Od lat program skupia najlepszych dekarzy, którzy przez niemal cały rok biorą udział w rywalizacji o miano tego najlepszego. Liczy się nie tylko ilość położonych dachów, umiejętność wykorzystania akcesoriów oraz kompletnych systemów dachowych, ale także udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących umiejętności zawodowe dekarzy.

Statuetkę Superdekarz Regionu 2015 odebrało dodatkowo 12 dekarzy, najlepszych w poszczególnych częściach kraju. Nagrody wręczył Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier Braas Polska, która jest patronem programu Superdekarz.

- Przez lata współpracy nabraliśmy pewności, że nasi czołowi Superdekarze to ekstraklasa dekarska w naszym kraju i nie tylko. Swoimi umiejętnościami nie odstają w żaden sposób od wykonawców z innych krajów.  Oferujemy doskonałej jakości produkty i rozwiązania, które w ich rękach nabierają kształtu niczym glina w rękach artysty… - mówi Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier Braas w Polsce. - Za dobry produkt, jak i za dobre wykonawstwo, należy zapłacić trochę więcej, ale jestem przekonany, że warto. Wiedzą o tym klienci, którzy skorzystali z usług "tanich" wykonawców. – dodaje Prezes Barycki.

Superdekarzem Roku 2015 został Jerzy Orłowski z Pyrzyc, drugie miejsce wywalczył Andrzej Bylski z Koszalina, a trzecie - Rafał Szczepański z Poddębic.

Galę poprowadziła artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska, a muzyczną atrakcją wieczoru był koncert legendy polskiego rocka - zespołu T.Love
Źródło: nadesłane
2016-02-12 11:15 1744

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.