Niedziela, 21 Lipca 2019 - Daniela, Diany, Wawrzynca

Do opieki 98 –letnia samotna kobieta-Norymberga

[ Zatrudnię ] Praca

Cena
0,00 zł
Wygasa
Zakończone ( wt 11 grud 2018 12:00:43 )
Miejscowość
Gdańsk


187 0

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 56 biur rekrutacyjnych w Europie, z czego aż 44 mieści się w Polsce. Do tej pory zaufało nam już ponad 34.200 Opiekunek i Opiekunów seniorów. W 2017 roku Promedica24 po raz kolejny została wyróżniona godłem „Solidnego Pracodawcy” oraz „Lidera HR”.

Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki przynajmniej
w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym z naszych kursów?

Zgłoś się do nas już dziś!

 

 

Poszukiwana opiekunka do pracy w Niemczech
Miejscowość: Norymberga
Oferta wyjazdu: od 3.12.
Okres: 6 tygodni


Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą (może być doświadczenie rodzinne)


Opis oferty:

Do opieki 98 –letnia kobieta. Mieszka sama w domu jednorodzinnym, do dyspozycji opiekunki własny pokój z TV oraz dostępem do Internetu. Pani cierpi na początkowe stadium demencji, porusza się samodzielnie bądź przy rolatorze. Noce są spokojne. Wymagana osoba niepaląca.

Zapewniamy:
- bezpieczną i legalną formę współpracy
- atrakcyjne zarobki i opłacony ZUS
- pakiety dodatkowych ubezpieczeń
- szkolenia podnoszące kwalifikacje – opiekuńcze i językowe
- sprawdzone, dobrane oferty
- indywidualne wsparcie Twojego opiekunka kontraktu
- 24 godzinną pomoc Promedica24 podczas wyjazdu
- transport

- pakiet medyczny LuxMed dla stałych Opiekunów

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego na kontrakcie

 

 

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl  lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją  dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych  na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/Data dodania: 2018-11-26

Data wygaśnięcia: 2018-12-11