Poniedziałek, 12 Kwietnia 2021 - Juliusza, Luboslawa, Zenona

Dr. SWAG- artysta z Żukowa z ogromnym potencjałem!

Dr. SWAG- Szymon Konkel to artysta, który pochodzi z Żukowa. Zajmuje się produkcją muzyczną z gatunku Hip Hop/ Trap/ Newschool. Jego utwory publikowane są na kanale YouTube, gdzie łącznie zyskują miliony wyświetleń!


Artysta planuje w tym roku wydać swoją płytę. Jego potencjał dostrzegło już wielu słuchaczy, którzy nieustannie obserwują jego poczynania czekając na kolejny utwór lub koncert.

A taki odbędzie się już niedługo w Kartuzach!

                                                                    
  
TRAP PARTY w Kartuzach już 9 marca! Podczas imprezy przewidziany został godzinny koncert w wykonaniu Dr. SWAG oraz impreza w klimacie TRAP, którą zapewni DJ DaveX.

Tego dnia wszyscy razem z Dr. SWAG będą świętować jego 20. urodziny! Nie może Ciebie tam zabraknąć. Liczba miejsc ograniczona, dlatego kup bilet już teraz!

Wstęp +16 lat
Cena biletu 25 zł (kliknij tutaj)


                                                                  
2019-02-25 18:00 17386

Komentarze

~oziwumepioqi

http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxil Dose For 55 Pounds gxd.bvjk.gazetakartuska.pl.jbs.io http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

~peoxawaenar

http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxil Online Amoxicillin 500mg Dosage lmt.ofxc.gazetakartuska.pl.opx.nv http://mewkid.net/who-is-xandra/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.