Środa, 24 Kwietnia 2019 - Horacego, Feliksa, Grzegorza

Dzień Babci i Dziadka w SP w Przodkowie

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Święta te mają w Polsce tradycję liczącą ponad pół wieku, pojawiły się bowiem w naszych kalendarzach już w latach 60.
 
Warto zadbać, by Dzień Babci i Dzień Dziadka stały się wspaniałą okazją do pielęgnowania rodzinnych uczuć. Nawet najbardziej nowocześni dziadkowie nie powinni w tym dniu zapomnieć zarezerwować sobie nieco czasu na wspólny podwieczorek z wnukami.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego też w ostatnim dniu przed feriami uczniowie klasy II Zespołu Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Przodkowie przygotowali dla nich przedstawienie. Na tej ważnej uroczystości pojawili się również Wójt Gminy Przodkowo Andrzej Wyrzykowski. Dla zacnych gości mali organizatorzy przygotowali program artystyczny pt." Dziadek, stołek i rosołek". Po występach dzieci wręczyły upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Miłą niespodzianką dla babć, dziadków i ich wnuków okazał się prezent od wójta w postaci wspólnej wycieczki.
Źródło: Nadesłane: Barbara Galińska, oprac. redakcja
2017-01-19 11:20 1629

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.