Czwartek, 22 Sierpnia 2019 - Cezarego, Tymoteusza

Dzień Dziecka już jutro. Gdzie przeżyć niezapomniane chwile?

1 czerwca to jeden z najmilszych dni w roku. Jeśli wciąż nie masz pomysłu jak go spędzić, koniecznie musisz sprawdzić nasze propozycje!

Sportowy Dzień Dziecka
Od godz. 9:00 na Złotej Górze w Brodnicy Górnej dzień dziecka będzie odbywać się pod znakiem aktywności fizycznej. W programie między innymi zajęcia rowerowe, żeglarskie, zręcznościowe i na rolkach. Ponad to będzie można skorzystać ze stoisk z zapiekankami i lodami.

Obchody Dnia Dziecka w Przodkowie
O tej samej godzinie ruszy impreza na Stadionie gminy Przodkowo. Pociechy będą spędzać czas na zabawach w wesołym miasteczku. Zaplanowano również rozgrywki sportowe.

Dzień Dziecka w Somoninie
O godz. 10:00 na Stadionie PRP Radbur w Somoninie rozpocznie się równie wspaniała impreza. Dzieci będą mogły korzystać z trampolin, dmuchanych zjeżdżalni, gokartów rowerowych oraz z basenu z piłeczkami. W programie również wiele występów artystycznych, konie i kucyki.

Dzień Dziecka na kartuskiej Strzelnicy
Najpóźniej, bo o godz. 16:00, ruszy Dzień Dziecka na kartuskiej Strzelnicy. To kreatywny oraz aktywny sposób na spędzenie tego dnia wśród znajomych i rodziny. Uczestnictwo bezpłatne.
Źródło: Foto: Aeryn B
2017-05-31 08:50 668

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.