Piątek, 22 Marca 2019 - Katarzyny, Boguslawa

,,Dzień zdrowej integracji" w ZSZiO w Kartuzach

12 czerwca w ZSZiO odbył się „Dzień Zdrowej Integracji”. Było to kolejne działanie mające na celu wzmocnienie relacji nauczyciel - uczeń, w ramach realizacji programu „Szkoła promująca zdrowie”. W tym dniu w grze miejskiej i ognisku wzięli udział wszyscy uczniowie i nauczyciele.


Po oficjalnym rozpoczęciu przedstawiciele klas losowali numer sali, w której przeprowadzony został test – zadanie 1. Po wykonaniu pierwszego zadania trzyosobowe drużyny wróciły na salę gimnastyczną i całą klasą wraz z wychowawcą oraz przydzielonym do opieki nauczycielem przystąpili do rozwiązywania kolejnych zadań na terenie Kartuz (od zad.2 – do zad. 6).

Na młodzież czekały zadania związane ze sportem, zadania sprawdzające sprawność fizyczną, zadania związane ze zdrową żywnością, ćwiczenia integracyjne, ćwiczenia usprawniające oraz zadania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Liczyła się ilość zdobytych punktów oraz czas wykonania zadań. Gra miejska zakończyła się podsumowaniem i ogniskiem w Gaju Świętopełka. Wychowawcy wraz z uczniami zapewnili dla siebie kiełbaski i sprzęt potrzebny do ogniska. Na stanowiskach przygotowanych przez kl. I LO d czekały zdrowe smakołyki w postaci owoców i warzyw. Do klas, które osiągnęły największą ilość punktów i zdobyły dyplomy należały: I LOc, II LOd, 3 TI, II TE, II TOI, III TOR, I TI.
Źródło: Nadesłane
2018-06-14 09:00 245

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.