Piątek, 26 Lutego 2021 - Miroslawa, Aleksandra

Dzierżążno. Festyn z okazji Dnia Dziecka

Wczoraj w Zespole Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Sprzyjająca pogoda oraz moc atrakcji sprawiły, że frekwencja dzieci była bardzo wysoka. 

-Nasza szkoła organizuje festyn rodzinny co roku. Nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice włączają się w to, aby uprzyjemnić Dzień Dziecka naszym dzieciom. Jak co roku mamy wiele atrakcji, zarówno atrakcje kulinarne, jak i atrakcje dla dzieci, mecz piłki nożnej uczniowie-rodzice, loterie, tzw. cegiełki na rzecz szkoły. Przygotowane są również występy muzyczne, grupa ,,School life'' ze szkoły w Kiełpinie oraz zespół ,,Energy Band" z Gdańska. Pogoda w tym roku dopisała, także publiczność, rodzice i dzieci świetnie się bawią. Mam nadzieję, że wszyscy jak co roku wyjdą stąd uśmiechnięci i zadowoleni- mówił Ireneusz Moskal- dyrektor Zespołu Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie.


Dzieci miały możliwość zagrania turnieju w szachy, rozegrania zawodów w piłce nożnej między dziećmi, a rodzicami. W loterii mogły wygrać mnóstwo różnych nagród oraz do wieczora mogły podziwiać występy wokalne przygotowane specjalnie na ten dzień. 2018-06-11 11:00 962

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.