Piątek, 16 Kwietnia 2021 - Kseni, Cecylii, Bernardety

Elementy cenzury na spotkaniu z Marszałkiem Grodzkim?

Elementy cenzury na spotkaniu z Marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim ?

 

Jeden z naszych czytelników poinformował nas, że w dniu dzisiejszym na rondzie w Kartuzach nieznane osoby postawiły samochód oklejony banerami skierowanymi do Senatora Stanisława Lamczyka. Postanowiliśmy to sprawdzić i faktycznie taka sytuacja miała miejsce.  Treść banerów wskazywała na dług, który posiada Pan Senator - jak zauważył nasz czytelnik, pracownicy Urzędu Miasta oraz Strażnicy Miejscy robili wszystko, aby ukryć treść banerów.

 

„Zastanawia mnie użycie samochodów, które są własnością Urzędu Miasta i Straży Miejskiej do tego, aby ukryć banery, których adresatem jest Stanisław Lamczyk. Doskonale wiem, że samochód nie znalazł się w tym miejscu przypadkowo. Wizyta Marszałka Grodzkiego była idealną okazją do poruszenia tematu, ale czy Straż Miejska celowo parkująca samochód tak, aby zasłonić banery działała w imieniu Urzędu Gminy czy Senatora Lamczyka?”

 

O ile sprawę banerów i ich treści pozostawiamy do oceny Państwu, o tyle działanie Straży Miejskiej i pracowników Urzędu Gminy zbadamy. O komentarz poprosiliśmy Komendanta Straży Miejskiej oraz Burmistrza Gminy Kartuzy.

 

 

Do sprawy wrócimy.

2020-07-06 16:15 1633

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.