Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018 - Bernarda, Samuela, Sobieslawa

„Expert” PANTERY Sierakowice po zaciętej walce zakończyły turniej na 8 miejscu w Polsce

Olimpico Malbork z czterema zawodniczkami „expert” PANTERY Sierakowice trapione kontuzjami zakończyły turniej na 8 miejscu w Polsce po zaciętej walce . 

W grupie B zmierzyły się z takimi klubami jak CWKS Resovia Rzeszów, MUKS Praga Warszawa oraz AZS PWSZ Wałbrzych, grupę A tworzyły zespoły :UKS Orzeł 2010 Wałcz,AP Wisła Brzeźnica, UKS Ząbkovia Ząbki oraz gospodarze UKS SMS Łódź .

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a o przegranych lub wygranych decydowały detale co widać jest po wynikach. Niestety zespół z Malborka już pierwszego dnia został osłabiony gdyż w meczu z Resovią Katarzyna Deranek i Karolina Tadaszak doznały kontuzji, a w kolejnych dniach było już tylko gorzej z ich zdrowiem lecz dziewczęta postawiły twarde warunki co pokazał mecz drugiego dnia turnieju gdzie w karnych Olimpico wygrało z Pragą Warszawa 4:3 w podstawowym czasie padł wynik 3:3, w meczu tym padło najwięcej bramek w całym turnieju.

Skład zespołu : Bławat Amelia, Gawryluk Amelia, Chełstowska Marta, Wierzba Gabriela, Stec Julia, Deranek Katarzyna, Nosko Katarzyna, Jędrzejewska Julia, Dyra Oliwia, Tadaszak Karolina, Płotka Zuzanna, Kobiela Dajana, Koszałka Karolina, Malek Wiktoria.

Trener koordynator :Wnuk-Lipiński Jerzy (Olimpico Malbork)
I trener :Wnuk-Lipiński Marian ( „expert”PANTERY Sierakowice)
II Trener : Nosko Krzysztof (Olimpico Malbork)
Kierownik : Jędrzejewski Jarosław (Olimpico Malbork)

Grupa A:
UKS Orzeł 2010 Wałcz – AP Wisła Brzeźnica 0:2
UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź 2:0
UKS SMS Łódź – AP Wisła Brzeźnica 1:0
UKS Orzeł 2010 Wałcz – UKS Ząbkovia Ząbki 0:5
UKS Ząbkovia Ząbki – AP Wisła Brzeźnica 1:0
UKS SMS Łódź – UKS Orzeł 2010 Wałcz 2:0

Tabela:
1. UKS Ząbkovia Ząbki 3 9 8-0
2. UKS SMS Łódź 3 6 3-2
3. AP Wisła Brzeźnica 3 3 2-2
4. Orzeł 2010 Wałcz 3 0 0-9

Grupa B:
KKPN Olimpia Malbork – CWKS Resovia Rzeszów 1:2
MUKS Praga Warszawa – AZS PWSZ Wałbrzych 0:0, k: 4-3
CWKS Resovia Rzeszów – AZS PWSZ Wałbrzych 0:0, k: 4-3
KKPN Olimpico Malbork – MUKS Praga Warszawa 3:3, k: 4-3
MUKS Praga Warszawa – CWKS Resovia Rzeszów 1:0
AZS PWSZ Wałbrzych – KKPN Olimpia Malbork 1:0

Tabela:
1. MUKS Praga Warszawa 3 5 4-3
2. AZS PWSZ Wałbrzych 3 5 1-0
3. CWKS Resovia Rzeszów 3 4 2-2
4. KKPN Olimpico Malbork 3 1 4-6

MECZE – FAZA FINAŁOWA
O miejsca 1-4
UKS Ząbkovia Ząbki – AZS PWSZ Wałbrzych 1:1, k: 3-0
MUKS Praga Warszawa– UKS SMS Łódź 0:1
O miejsca 5-8
Wisła Brzezinka – KKPN Olimpico Malbork 3:0
CWKS Resovia Rzeszów – Orzeł Wałcz 1:0

MECZE O MIEJSCA
mecz o VII miejsce, KKPN Olimpico Malbork – Orzeł Wałcz 1:3
mecz o V miejsce, CWKS Resovia Rzeszów – Wisła Brzezinka 1:2
mecz o III miejsce, AZS PWSZ Wałbrzych – MUKS Praga Warszawa 3:1
mecz o I miejsce, UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź 2:0

Nagrody indywidualne:
Natalia Szczęsna (UKS SMS Łódź) wybrano najlepszą zawodniczką turnieju,
Magdę Nizińska (UKS Ząbkovia Ząbki) wybrano najlepszą bramkarką,
Maja Grzybowska (UKS Ząbkovia Ząbki) zdobyła najwięcej bramek
2017-06-07 08:00 362

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.