Środa, 24 Kwietnia 2019 - Horacego, Feliksa, Grzegorza

"expert"PANTERY w Pomorskiej Lidze Halowej U-13. Niewiele brakowało do zwycięstwa

Po raz drugi zespół "expert"PANTERY bierze udział w Pomorskiej Lidze Halowej U-13. W ubiegłym roku dziewczęta zejęły 4 lokatę, w tym roku tylko jeden punkt dzielił je od zdobycia pierwszego miejsca.Dziewczęta z zespołu piłki nożnej "expert"PANTERY Sierakowice brały udział w cyklu trzech turniejów Pomorskiej Ligi Halowej dziewcząt U-13 rozgrywanych w Wejherowie, Bytowie oraz finał w Żukowie.

Przez dwie kolejki dziewczęta z Sierakowic prowadziły w ogólnej klasyfikacji, lecz w ostatnim turnieju finałowym wyprzedził je zespół GKS Żukowo wygrywając cały cykl.

W turnieju oprócz Panter udział brały Canikuła Bytów, Olimpico Malbork, GKS Żukowo oraz Kaperki Puck.

Dziewczęta z Sierakowic w każdym turnieju rozgrywały po cztery mecze i otrzymywały wyróżnienia jako zawodniczki meczu, a były nimi: Wiktoria Malek, Julianna Cyman, Dominika Bojanowska, Dajana Kobiela. Zawodniczki "expert"PANTERY Sierakowice otrzymały także wyróżnione w całym cyklu turnieju na podsumowaniu, tak więc najlepszą bramkarką została wybrana Oliwia Smętoch, wyróżnienie otrzymała Paulina Miotk (2008) jako jedna z najmłodszych zawodniczek, która dwukrotnie przechyliła szale zwycięstwa strzelając decydujące bramki.
Źródło: Nadesłane
2018-03-01 10:30 861

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.