Wtorek, 25 Lutego 2020 - Wiktora, Cezarego

GKS Cartusia. Gevorg Sahakyan po raz trzeci ze złotym medalem!

Gevorg Sahakyan- zawodnik GKS Cartusia trzeci z rzędu turniej zakończył ze złotym medalem. Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski, zwycięstwo w Grand Prix Niemiec, sukces w Turnieju Memoriałowym Władysława Pytlasińskiego. Teraz czeka go start w Mistrzostwach Świata. 

Gevorg jest drugim zawodnikiem Gks Cartusii, który ten turniej kończy na najwyższym podium. Wiele reprezentacji przywoziło po dwóch zawodników w jednej kategorii, chcąc uzyskać odpowiedź na pytanie, który z nich będzie miał większe szanse na Mistrzostwach Świata.

W przypadku Gevorga była to trzecia zwycięska eliminacja, dzięki czemu jego start w Mistrzostwach jest pewny. W tym turnieju odniósł cztery zwycięstwa pokonując kolejno: Bułgara, Duńczyka, Litwina oraz Ormianina. Zwycięstwo w finale, trudne ale pewne i cenne, gdyż przeciwnik to brązowy medalista z tegorocznych Mistrzostw Europy w Kaspijsku. 

Trenerzy w klubie jak i w kadrze, będą pracować teraz nad tym, aby doprowadzić do udanego startu w Budapeszcie. Przed sekcją zapaśniczą Gks Cartusia Kartuzy trudne zadanie- zapewnić dobre warunki ekonomiczne dla wszystkich tych, którzy mają talent, trenują i chcą zdobyć pozycje taką jak Gevorg. 


              


              
Źródło: Nadesłane
2018-09-10 13:30 459

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0