Piątek, 21 Września 2018 - Jonasza, Mateusza, Hipolita

GKS Żukowo pokonał Mazura Sierpca 27:25

GKS Żukowo pokonał Mazura Sierpc w pierwszym meczu barażowym o awans do pierwszej ligi 27:25. Rewanż w środę, 25 maja.

Pierwsze minuty meczu należały do GKS-u Żukowo, do dwudziestej minuty utrzymywała się przewaga trzech bramek na korzyść żukowskiego zespołu: 7:10. Jednak w końcowych minutach pierwszej połowy inicjatywę przejęli gospodarze uzyskując jednobramkową przewagę. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 12:11 dla Mazura Sierpc. W drugiej połowie Mazur zaczął powiększać przewagę, która w czterdziestej szóstej minucie urosła do czterech bramek 21:17. Potem cztery bramki z rzędu rzucone przez naszych zawodników doprowadziły w 51 minucie do remisu 21:21. W 53 minucie  ponownie drużyna z Żukowo przegrywała rywalizację: 24:22. Ostatnie sześć minut należały do GKS-u Żukowo 5:1, a cały mecz zakończył się zwycięstwem drużyny 27:25.

MKS Mazur Sierpc - GKS Żukowo 25:27 (12:11).

GKS Żukowo: Kaczmarek i Muńko w bramce, Radecki 1, Ciszewski 5, Wiczkowski 4, Dzierżawski 4, Adamczyk 6, Marciniak, Babieracki 1, Orzechowski 3, Korbus, Steege, Wieczorkowski 3, Młynarek, Bonisławski - trener.

Mecz rewanżowy odbędzie się w środę 25 maja o godz. 18:30 w Żukowie. Zwycięzca dwumeczu uzyska awans do baraży drugiego stopnia, który rozegra z zagrożonym spadkiem z pierwszej ligi Wolsztyniakiem Wolsztyn.

Źródło: Gmina Żukowo
2016-05-23 08:30 725