Środa, 13 Grudnia 2017 - Lucji, Otylii

III Uczniowskie Zawody Pływackie

W kartuskiej pływalni miały miejsce III Uczniowskie Zawody Pływackie dla uczniów szkół gminnych biorących udział w trakcie roku szkolnego w zajęciach nauki i doskonalenia pływania. 

W zawodach udział wzięło 93 uczniów z 13 szkół Gminy Kartuzy. Po oficjalnym otwarciu zawodów przez Pana Burmistrza Grzegorza Gołuńskiego uczniowie przystąpili do zmagań o medale i najwyższe lokaty w konkurencjach z przyborami pływackimi oraz pływając pełnymi stylami pływackimi na dystansach 25m.

W konkurencji nogami do kraula z deską dziewcząt:
Rocznik 2007 i młodsze
1. Bąkowska Antonina
2. Gruda Zofia
3. Browarczyk Sara

Rocznik 2006- 2005
1. Gedowska Milena
2. Tobolska Olga
3. Zaborowska Oliwia

Rocznik 2004
1. Kitowska Karolina
2. Byczkowska Paulina
3. Czaja Paulina

Rocznik 2003 i starsze
1. Buhajewicz Julia
2. Grzymkowska Wiktoria
3. Warmowska Martyna

W konkurencji nogami do kraula z deską chłopców:
Rocznik 2007 i młodsi
1. Walszakowski Błażej
2. Cyrzan Grzegorz
3. Kubiak Gabriel

Rocznik 2006- 2005
1. Wicki Bartłomiej
2. Bobkowski Jakub
3. Jeszka Mateusz

Rocznik 2004
1. Trepczyk Nikodem
2. Sypion Jakub

Rocznik 2003 i starsi
1. Bąkowski Marceli
2. Potrykus Adrian
3. Jankowski Sebastian

W konkurencji nogami do stylu grzbietowego z deską dziewcząt:
Rocznik 2007 i młodsze
1. Bobkowska Sandra
2. Bąkowska Antonina
3. Miazek Zuzanna

Rocznik 2006- 2005
1. Dawidowska Angelika
2. Grzenkowska Oliwia
3. Tobolska Blanka

Rocznik 2004
1. Kitowska Karolina
2. Byczkowska Paulina
3. Czaja Paulina

Rocznik 2003 i starsze
1. Grzymkowska Wiktoria
2. Buhajewicz Julia
3. Belgrau Daria


W konkurencji nogami do stylu grzbietowego z deską chłopców:
Rocznik 2007 i młodsi
1. Walaszkowski Błażej
2. Cyrzan Grzegorz
3. Kubiak Gabriel

Rocznik 2006- 2005
1. Wicki Bartłomiej
2. Jeszka Mateusz
3. Leyk Jakub

Rocznik 2004
1. Sypion Jakub
2. Trepczyk Nikodem

Rocznik 2003 i starsi
1. Potrykus Adrian
2. Bąkowski Marceli
3. Jankowski Sebastian

W konkurencji 25m kraulem dziewcząt:
Rocznik 2007 i młodsze
1. Kubiak Daria
2. Gruda Zofia
3. Bąkowska Antonina

Rocznik 2006- 2005
1. Tobolska Olga
2. Gańska Magdalena
3. Stachowiak Zuzanna

Rocznik 2004
1. Bobrowska Natalia
2. Zwara Patrycja
3. Byczkowska Paulina

Rocznik 2003 i starsze
1. Grzymkowska Wiktoria
2. Buhajewicz Julia
3. Belgrau Daria

W konkurencji 25m kraulem chłopców:
Rocznik 2007 i młodsi
1. Łukowicz Nikodem
2. Cyrzan Grzegorz
3. Walaszkowski Błażej

Rocznik 2006- 2005
1. Jeszka Mateusz
2. Wicki Bartłomiej
3. Byczkowski Karol / Rychert Szymon

Rocznik 2004
1. Goll Jakub
2. Tymiński Patryk
3. Traczyk Jakub

Rocznik 2003 i starsi
1. Zatyka Wiktor
2. Bąkowski Marceli
3. Pietraszkiewicz Cezary

W konkurencji 25m stylem grzbietowym dziewcząt:

Rocznik 2007 i młodsze
1. Drajok Klara
2. Miazek Zuzanna
3. Bąkowska Antonina

Rocznik 2006- 2005
1. Tobolska Blanka
2. Dawidowska Angelika
3. Sajek Dominika

Rocznik 2004
1. Zwara Patrycja
2. Bobrowska Natalia
3. Byczkowska Paulina

Rocznik 2003 i starsze
1. Grzymkowska Wiktoria
2. Buhajewicz Julia
3. Belgrau Daria

W konkurencji 25m stylem grzbietowym chłopców:

Rocznik 2007 i młodsi
1. Łukowicz Nikodem
2. Kroll Błażej
3. Byczkowski Mateusz

Rocznik 2006- 2005
1. Kostuch Krzysztof
2. Byczkowski Karol
3. Bobkowski Jakub

Rocznik 2004
1. Orczykowski Mateusz
2. Goll Jakub
3. Tymiński Patryk

Rocznik 2003 i starsi
1. Zatyka Wiktor
2. Bąkowski Marceli
3. Pietraszkiewicz Cezary

Medalistom zawodów oraz pozostałym startującym uczniom gratulujemy startów w zawodach z nowymi rekordami życiowymi.
2017-06-06 09:00 318

Komentarze

~nemo1975

3 czerwca nie maja

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.