Sobota, 17 Marca 2018 - Patryka, Zbigniewa, Gertrudy

Już w tę sobotę rusza biegowy sezon na Kaszubach!

10 marca w Chwaszczynie odbędzie się Biegowe Powitanie Wiosny. Dwa starty- na 5 i 10 km przyciągną na Kaszuby około 650 zawodników i zawodniczek. Będzie to oficjalny start sezonu biegowego 2018 na Kaszubach.

 

Biuro znajdujące się na hali sportowej, czynne będzie w godzinach od 8:30 do 10:30. Każdy zawodnik otrzyma powitalną kawę lub herbatę i ciastko w kawiarence czynnej od godz. 8:30.

 

O godz. 10:00 rozpoczną się biegi towarzyszące bezpłatne, bez zapisów, dla wszystkich chętnych dzieci i dorosłych. Osoby niepełnoletnie powinny mieć zgodę opiekuna prawnego. Osoby, które ukończą bieg otrzymają symboliczny medal.

                                                 

III Chwaszczyńska '10

Dla uczestników biegu głównego, przed startem, zostanie przeprowadzona profesjonalna rozgrzewka przez profesjonalnych sportowców. Start o godz. 11.00. Trasa biegu licząca 10 km wiedzie przez urokliwe tereny sołectwa Chwaszczyno. Duża część trasy to piękne lasy.

I Chwaszczyńska '5

Dla osób, które nie piszą się na 10 km, a chcą wziąć udział w oficjalnym biegu, przygotowany jest bieg o dystansie 5 km, który zainauguruje nowy cykl biegów kaszubskich – „KB na 5".

 

Biegacze i biegaczki uczestniczący w biegach na dystansie 5 i 10 km otrzymają na mecie pamiątkowy medal oraz będą zaproszeni na gorący posiłek. Każdy z gości będzie mógł skorzystać z profesjonalnego masażu sportowego.

Na hali sportowej o godz. 12:30 ruszy program artystyczny. Pół godziny później najlepsi zawodnicy zostaną ,,udekorowani”.Parking dla zawodników zostanie przygotowany na Giełdzie Samochodowej w Chwaszczynie przy ul. Tuwima.

Zapisów na bieg możesz dokonać tutaj!

Powitaj wiosnę razem z nami, rozbiegaj się w Chwaszczynie i wejdź z uśmiechem w nowy sezon biegowy! Do zobaczenia!

Źródło: Nadesłane
2018-03-06 10:00 98

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.