Wtorek, 16 Października 2018 - Gawla, Ambrozego

Kartuscy zapaśnicy zdobyli dwa brązowe medale na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

Przedostatnia impreza rangi Mistrzowskiej w sezonie 2017 odbyła się w na sali KS Sobieski w Poznaniu. Czteroosobowa ekipa zapaśników Gks Cartusia Kartuzy wróciła z dwoma medalami.

Pierwszy z nich padł łupem Sebiastiana Bir który w kat. 66 kg zajął trzecie miejsce i jest to jego drugi medal, gdyż pierwszy tego samego koloru zdobył w kategorii senior, a więc jest to bardzo udany sezon zawodnika Cartusii. Drugi brązowy medal dla Kartuz w kategorii 98 kg zdobył Jędrzej Wiśniewski i jest to jego pierwszy w młodzieżówce. Blisko medalu był także Rafał Formela w najcięższej kategorii, niestety w walce o medal poniósł porażkę i w tym sezonie nie ma on zdobyczy medalowej. Ostatni z reprezentantów Jakub Struczyński zajął ósme miejsce w kategorii 75 kg.

Zespół Gks Cartusia Kartuzy zajął wysokie piąte miejsce tuż za zespołami z Radomia, Poznania i Warszawy. Zawodników prowadził na turnieju trener Bartłomiej Pryczkowski. Za trzy tygodnie ostatnia impreza mistrzowska w tym roku. Najmłodsi w Raciborzu wystartują w Mistrzostwach Polski Młodzików.
Źródło: Nadesłane
2017-10-23 08:00 473

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.