Sobota, 19 Września 2020 - Januarego, Konstancji, Teodora

Kartuski ZUS organizuje cztery bezpłatne szkolenia!

Aż cztery bezpłatne szkolenia organizuje w nadchodzącym tygodniu Inspektorat ZUS w Kartuzach. Trzy z nich odbędą się 20 listopada.Pierwsze ze szkoleń skierowane jest do lekarzy, a jego tematem będą elektroniczne zwolnienia lekarskie. W jego trakcie przedstawione zostaną korzyści wystawiania zwolnień elektronicznych, jak krok po korku wystawiać takie zwolnienie na Platformie Usług Elektronicznych, a także jakie są sposoby jego podpisywania. Początek szkolenia o 9.00.

O godzinie 11.00 rozpocznie się szkolenie dla płatników składek i pracowników biur rachunkowych, w trakcie, którego omówione zostaną zasady wypełniania wniosków o wypłatę świadczeń z ubezpieczenia społecznego.

Płatników składek i pracowników biur rachunkowych zaprasza się również na godzinę 12.00, na szkolenie poświęcone e-ZLA, czyli elektronicznym zwolnieniom lekarskim. Podczas szkolenia omówione zostaną najważniejsze zmiany i korzyści wynikające z wprowadzenia e-ZLA, przedstawiony będzie także sposób postępowania z takimi zwolnieniami i schemat ich obiegu.

Na ostatnie szkolenie organizowane 21 listopada o godzinie 9.00, zaprasza się asystentów medycznych. Podczas szkolenia, które potrwa ok. 1,5 godziny, zaprezentuje się profil PUE, dowiedzą się Państwo również w jaki sposób wystawić elektroniczne zwolnienie lekarskie i jakie są formy jego podpisania, w tym bezpłatny certyfikat z ZUS.

Po szkoleniu organizatorzy zapewniają możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS), do czego potrzebny będzie dowód osobisty i adres e-mail.

Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniach przejmowane są mailowo pod adresem: waldemar.lukowicz@zus.pl bądź telefonicznie pod numerem: 58 685-27-51.
Źródło: Nadesłane
2018-11-15 14:30 841

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.