Czwartek, 15 Listopada 2018 - Alberta, Leopolda

Kartuzy: 21- latek odpowie za posiadanie amfetaminy

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Kartuz podejrzewanego o posiadanie narkotyków. W samochodzie, którego był pasażerem, mundurowi znaleźli i zabezpieczyli woreczek z białym proszkiem. Wstępne badania wykazały że jest to amfetamina. 

W sobotę rano policjanci patrolujący teren miasta zauważyli stojące na jednym z parkingów bmw, w którym siedziało dwóch młodych mężczyzn. Mundurowi posiadali informację, że tym samochodem mogą poruszać się osoby posiadające narkotyki. Podejrzenia policjantów potwierdziły się, gdy u 21-letniego pasażera znaleźli foliowy woreczek z białym proszkiem. Badanie potwierdziło, ze była to amfetamina. Ponadto okazało się, że 21-letni mężczyzna kierujący bmw prowadził nie posiadając uprawnień, a przed jazdą zażywał tez narkotyki.

Policjanci zatrzymali pasażera, który noc spędził w policyjnym areszcie.  Śledczy przedstawią mu zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Odpowiedzialności nie uniknie też kierowca bmw. Jeżeli badania potwierdzą, że kierował on pojazdem pod wpływem środków odurzających może mu grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Kartuzy
2017-11-13 11:00 350

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.