Sobota, 19 Stycznia 2019 - Henryka, Mariusza, Marty

Kartuzy działają dla mieszkańców. "Spotkania" Burmistrza z Internautami

Urząd Miejski w Kartuzach poinformował mieszkańców o nowym projekcie. Każdy zainteresowany będzie mógł na facebookowym profilu zadać dowolne pytanie burmistrzowi Kartuz bądź podzielić się z nim opinią na dany temat.

Już od 15 stycznia na oficjalnym profilu gminy Kartuz na Facebooku (pn. Kartuzy Stolica Kaszub) będą pojawiały się posty z określonym przez burmistrza tematem. Każdy mieszkaniec posiadający profil na portalu społecznościowym będzie mógł w określonych godzinach zadać pytanie bezpośrednio włodarzowi. Odpowiedź otrzyma KAŻDY w przeciągu trzech dni. 

Taki comiesięczny cykl "spotkań" z internautami ma na celu zapoznanie się z ich opinią na temat wszelkich zmian na terenie gminy. Burmistrz Kartuz pragnie tym sposobem poznać zdanie mieszkańców odnośnie działań jego oraz pracowników urzędu.

-Chciałbym poznać Państwa opinie na wszelkie tematy związane z moją pracą, jak również pracą moich współpracowników. Chciałbym dowiedzieć się, z czego konkretnie są Państwo zadowoleni, z czego zaś nie do końca. Pragnę wsłuchać się w Państwa opinie dotyczące zarówno przeszłości, jak i teraźniejszości oraz przyszłości, chcę wziąć je pod uwagę, podejmując różnorakie decyzje.

Każdy post będzie o innej tematyce. Pierwszy z nich pojawi się na portalu już 15 stycznia i jego tematem będą najpilniejsze potrzeby mieszkańców gminy Kartuzy. Każdy zainteresowany będzie mógł w godzinach od 9:00 do 21:00 zadać w komentarzu pytanie włodarzowi, a odpowiedź na nie otrzyma w przeciągu trzech dni.
Źródło: UM Kartuzy
2018-01-12 08:00 431

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.