Wtorek, 21 Sierpnia 2018 - Joanny, Kazimiery, Piusa

Kartuzy: Poszukiwany mężczyzna w rękach Policji. Odpowie za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Kartuz zatrzymali poszukiwanego 23-letniego mieszkańca Kartuz. Podczas zatrzymania znaleziono przy nim narkotyki. Mężczyznę odwieziono do więzienia, w którym spędzi najbliższe 87 dni. 

Kartuscy kryminalni poszukiwali od pewnego czasu 23-letniego mężczyznę, na którego Sąd Rejonowy w Kartuzach wydał wyrok 3 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.

Wczoraj po południu został zauważony na jednej z ulic miasta. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać jednak szybko został zatrzymany. W trakcie przeszukania zatrzymanego mężczyzny w kieszeni jego kurtki funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki, jeden z zawartością białej substancji oraz drugi z zielonym suszem. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina i marihuana.

23-latek został zatrzymany i jeszcze dzisiaj zostanie odwieziony do więzienia, w którym spędzi najbliższe 87 dni. Ponieważ skazany przez sąd mężczyzna lekceważył orzeczoną karę i bagatelizował nałożone na niego obowiązki m.in. prace na cele społeczne sąd zdecydował o zamienieniu kary na pozbawienie wolności. Niebawem też ponownie odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.
Źródło: KPP Kartuzy
2017-10-10 11:30 308

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.