Piątek, 21 Lutego 2020 - Eleonory, Fortunata, Roberta

Kartuzy: Spotkanie z Andrzejem Wrońskim

Już w najbliższy czwartek kolejne spotkanie z gwiazdą sportu w Kaszubskim Centrum Sportów Walki w Kartuzach. Tym razem na pytania dzieci odpowiadać będzie Andrzej Wroński, dwukrotny złoty medalista olimpijski.

Spotkanie odbędzie się 24 listopada, o godz. 15.30 w Kaszubskim Centrum Sportów Walki. Pan Andrzej opowie dzieciom dlaczego warto postawić na aktywny tryb życia. Powie również o tym, jak wielką rolę w życiu każdego z nas odgrywa sport. To niezwykle cenne informacje w czasach, w których piłkę i matę coraz częściej zastępują smart fon i komputer. Będzie też okazja do zrobienia sobie zdjęcia z utytułowanym sportowcem!

Andrzej Wroński to jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich zapaśników. Do jego największych sukcesów zaliczyć można złote medale Igrzysk Olimpijskich w Seulu i Atlancie. Wciąż jest aktywny sportowo. W tym roku po raz szósty z rzędu został Mistrzem Świata Weteranów w Stylu Klasycznym. Swoją wiedzę przekazuje również młodym zapaśnikom klubu Morena Wega Żukowo.
Uczestnictwo w spotkaniu jest darmowe.

2016-11-18 08:20 860

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0