Piątek, 19 Kwietnia 2019 - Adolfa, Tymona, Leona

Kartuzy: Sześć osób zatrzymanych za posiadanie narkotyków

Kartuscy policjanci w przeciągu dwóch dni zatrzymali pięciu mężczyzn oraz jedną kobietę podejrzanych o posiadanie środków odurzających.

W mieszkaniu 47-latki kryminalni zabezpieczyli ponad sto gram amfetaminy, marihuanę, tabletki extasy oraz woreczki strunowe i wagę. Za posiadanie środków odurzających może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności natomiast za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kartuz w dwa dni zatrzymali sześć osób podejrzanych o posiadanie środków odurzających w wieku od 17 do 47 lat. Dwóch zatrzymanych wpadło podczas kontroli drogowych w czwartek natomiast kolejne cztery osoby zatrzymali kryminalni. Policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu mogą przebywać osoby posiadające narkotyki. Wiedza kryminalnych potwierdziła się. Policjanci zatrzymali w tej sprawie trzech mężczyzn oraz kobietę W trakcie przeszukania mieszkania 47-latki zabezpieczono ponad sto gram amfetaminy, marihuanę, tabletki extasy oraz woreczki strunowe i  wagę.  Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań. Na podstawie zebranego materiału dowodowego  zatrzymanym mężczyznom zostaną przedstawione zarzuty posiadania narkotyków natomiast 47-latka odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji odurzających, za co może jej grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Kartuzy
2017-11-28 08:00 528

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.