Czwartek, 21 Lutego 2019 - Eleonory, Fortunata, Roberta

KHLPN: Na szczycie bez zmian

Bez niespodzianek przebiegała kolejna kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Prawdziwy festiwal strzelecki urządziły sobie najlepsze drużyny najwyższej klasy rozgrywkowej.
W pierwszej lidze wysokie zwycięstwa odnieśli faworyci. Najcięższą przeprawę miał Elus Kartuzy, który szczególnie w pierwszej połowie meczu musiał się sporo napracować aby pokonać Kwiaciarnię Zaremba Kartuzy. Ci ostatni bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, szybko strzelając bramkę. Elus, mimo licznych prób i wyraźnej przewagi w polu, przez dłuższy czas nie mógł zaliczyć premierowego trafienia. Udało się to dopiero w 15 minucie meczu, kiedy to Radosław Stępień skutecznym strzałem zakończył akcję swojej drużyny. Od tego momentu przewaga lidera rozgrywek systematycznie rosła i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:1. W pozostałych meczach Markbud Grzybno wysoko pokonał tec4you Gdańsk 15-1, a Syldar Kiełpino zwyciężył Sokół Kartuzy 12-1. Tym samym tabela 1. ligi nie uległa zmianie.
Również w drugiej lidze czołowe drużyny cieszyły się ze zwycięstw. Lider tabeli - Klejna Dachy Sierakowice zwyciężył FC Kartuzy 9:2, drugi w tabeli Elwoz Szklana pokonał Gryf Goręczyno 4:1, a znajdujący się na trzeciej pozycji Markbud II Grzybno wygrał z Kostbetem Miszewko 6-0. Awans o jedną pozycję zanotował Gaz Rom, który pokonał CUBE Kartuzy 6-2.