Piątek, 07 Maja 2021 - Gizeli, Ludmily, Benedykta

Kick-boxing: Patryk Zaborowski jedzie na mistrzostwa świata

Po miesiącach treningów, wygranych pojedynkach w Polsce i za granicą, Patryk Zaborowski wyrusza wraz narodową kadrą na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu. Zawody odbędą się 24 października w Serbii.

Patryk, trener w kartuskim klubie „Rebelia”, reprezentować będzie Polskę w formule Low Kick, w wadze 91 kg. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 6 lat. Przez 10 lat trenował zapasy w GKS Cartusia Kartuzy, zaliczając wiele sukcesów i stając na podium zawodów różnej rangi. Jak wspomina w rozmowie z Gazetą Kartuską, zapasy były dla niego istotnym sprawdzianem w późniejszej karierze. - Postanowiłem pójść dalej i spróbować sił w sportach walki uderzanych – opowiada.
Od 7 lat trenuje kick-boxing w gdańskim Klubie „Duet” pod okiem trenerów kadry narodowej Tomasza Biernackiego i Rafała Kałużnego. Od 4 lat jestem reprezentantem kraju w imprezach rangi mistrzostw Europy i świata. W swoim dorobku ma brązowy medal Mistrzostw Świata seniorów w Kick-boxingu w Macedonii (2011), brązowy medal Mistrzostw Europy seniorów w Bukareszcie (2012), zdobycie Pucharu Europy we Włoszech (2011) oraz w tym roku Pucharu Świata we Włoszech. Jest zawodowym mistrzem Polski z 2012 roku, wielokrotnym mistrzem Polski w odmianach kick-light oraz low-kick. Rywalizował też w Mistrzostwach Polski K-1, zdobywając tytuł wicemistrza w 2012 roku oraz brąz w 2013 roku.
2015-10-22 18:00 1838

Komentarze

~ikoasoomce

http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin Without Prescription Dosage For Amoxicillin 500mg eth.edcp.gazetakartuska.pl.vrd.si http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.