Poniedziałek, 12 Kwietnia 2021 - Juliusza, Luboslawa, Zenona

Koszykarskie sukcesy UKS BAT Kartuzy w lidze juniorek

Koszykarki z rocznika 2001 UKS BAT Kartuzy po feriach zimowych udanie kontynuują zmaganiach w pomorskiej lidze. Zimowa przerwa pozwoliła na regenerację i nabranie nowych sił, co skutecznie przełożyło się na grę zawodniczek.

W ostatnim dniu stycznia we własnej hali podejmowały w ramach ligi kadetek u 16 w finale A drużynę SKS Starogard Gdański. Kartuska drużyna od pierwszych minut narzuciła swój styl gry, co przełożyło się na pewną wygraną 110 - 34. W sobotę, tj. 4.02, zespól rozegrał mecz wyjazdowy w Wejherowie z UKS Ósemką, również w ramach ligi kadetek. Bardzo dobra gra w obronie i 50 % skuteczność z gry drużyny pozwoliła odnieść pewne zwycięstwo 91 - 50. Ta sama drużyna dzień później w Sierakowicach rozegrała mecz derbowy w lidze juniorek z miejscową drużyna KS BAT . Po dwóch kwartach na tablicy wyników widniał remis po 24. Druga część meczu to skuteczniejsza gra i stopniowa przewaga kartuskiej drużyny. Ostatecznie 64 - 45 wygrała drużyna z Kartuz.
W dniach 9 - 12 lutego, 3 drużyny UKS BAT Kartuzy - rocznik 2004 (trenerka Monika Tomaczkowska), 2002 (Marek Bemowski) i 2001 (Arkadiusz Blok) wyjeżdżają na Międzynarodowy Turniej Koszykówki do Bochni w woj. małopolskim.
2017-02-10 12:10 1514