Sobota, 06 Czerwca 2020 - Norberta, Laurentego, Bogumila

,,Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku"- policyjna akcja edukacyjno- informacyjna

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało akcję informacyjno – edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.
Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnienie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).


                                                             

                                                          

                                                            

                                                            

Elementem akcji jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN oraz Fundację PZU.

Warunki uczestnictwa w konkursie oraz terminy nadsyłania prac umieszczone zostaną na stronie www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku.
Źródło: KPP Kartuzy
2019-01-24 15:00 971

Komentarze

~uqubupad

http://mewkid.net/order-amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicilline 500 Mg Online fvq.cybk.gazetakartuska.pl.kyj.wa http://mewkid.net/order-amoxicillin/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.