Środa, 19 Czerwca 2019 - Gerwazego, Protazego

Łapalice: Kolejny zatrzymany za narkotyki

Zatrzymaniem mieszkańca gminy Chmielno zakończyła się policyjna kontrola kierowcy dostawczego mercedesa. 24-latek miał w kieszeni narkotyki i kierował pomimo cofniętych uprawnień.  Mężczyzna trafił za kraty. Grożą mu 3 lat więzienia.

Do policyjnej kontroli doszło w czwartek (15 października) w miejscowości Łapalice. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił dziwnie jadący samochód. Nerwowe zachowanie kierującego w czasie kontroli od razu wzbudziło podejrzenia policjantów.

Kiedy funkcjonariusze kazali opróżnić mężczyźnie kieszenie, okazało się, że tam trzymał dwa woreczki jeden z zawartością białego proszku, a drugi z zielonym suszem. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony przez policjantów biały proszek i susz to narkotyki. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania ponieważ wcześniej mu je cofnięto.

Zatrzymany 24-latek to mieszkaniec gminy Chmielno. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków za co grozi kara trzech lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie on za kierowanie pojazdem pomimo cofnięciu uprawnień za co grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

KPP Kartuzy
2015-10-17 10:00 953

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.