Wtorek, 21 Stycznia 2020 - Agnieszki, Jaros?awa

Leszno: śmiertelne potrącenie . "Wbiegł nago na drogę"

W sobotę około godz. 22.00 przed wjazdem do Leszna od strony Kartuz, doszło do tragicznego w skutkach wypadku.  Na miejscu zginął, potrącony przez samochód, mieszkaniec Kiełpina. Według relacji świadka, mężczyzna wbiegł na drogę z lasu.

Jak informuje policja, 37-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego wtargnął wprost pod jadące od strony Kartuz w kierunku Somonina, volvo. - Samochód prowadził 66-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego – mówi Magdalena Formela, p.o. rzecznika KPP Kartuzy. - Na skutek odniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Świadkowie relacjonują dokładniej przebieg tego tragicznego zdarzenia. - Jechałem od strony Kartuz – mówi Gazecie Kartuskiej, mieszkaniec Leszna. - W pewnej chwili zauważyłem światła i stojący samochód volvo. Myślałem, że nic się nie stało i chciałem jechać dalej, ale wtedy zauważyłem, że na ulicy leży nagi mężczyzna. Kierowca volvo był roztrzęsiony. Nie jechał szybko, ale nie miał szans zauważyć tego mężczyzny, który najprawdopodobniej wybiegł wprost z lasu. W szoku powtarzał tylko, że nagle na przedniej szybie zobaczył nagie ciało – dodaje nasz rozmówca. 

Mężczyzna, który nagle wylądował na masce samochodu, to mieszkaniec Kiełpina.

Sprawę bada kartuska prokuratura.

Foto: KPP Kartuzy
2015-10-06 10:00 1142

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.