Piątek, 26 Lutego 2021 - Miroslawa, Aleksandra

Maciej Hirsz – mieszkaniec Kaszub i jeden z najsilniejszych ludzi w Polsce rusza do Ameryki

Maciej Hirsz – mieszkaniec Kaszub i jeden z najsilniejszych ludzi w Polsce rusza do Ameryki. Będzie rywalizował z największymi siłaczami wszech czasów.

Człowiek z Kaszub i jeden z najsilniejszych osób w Polsce - Maciej Hirsz na początku marca wylatuje do Columbus w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych. W ramach najbardziej znanej tego typu światowej imprezy Arnold Sport Festival. Nasz zawodnik zmierzy się z najsilniejszymi ludźmi świata.

To już drugi wyjazd Macieja do Stanów. Pierwszy raz w podobnej imprezie uczestniczył rok temu, wtedy jednak zabrakło mu szczęścia. Przegraną szybko jednak przekuł w zwycięstwo. W kolejnej rywalizacji w ramach Arnold Amateur Strongman World Championships Africa 2017, która odbyła się 5 maja 2017 roku w Johannesburgu w południowej Afryce – odniósł sukces. To zwycięstwo dało mu możliwość startu w tegorocznych zawodach w Stanach Zjednoczonych, gdzie zmierzy się z największymi siłaczami świata.

Do ciekawostki zaliczyć trzeba również fakt, że Maciej Hirsz osobiście poznał znanego chyba już wszystkim Arnolda Schwarzeneggera.

 Ostatnim wielkim sukcesem naszego siłacza to zwycięstwo 13 sierpnia 2017 roku w zawodach Pucharu Europy Centralnej        Strongman Cup w Czechach, gdzie zmierzył się z dwudziestoma najbardziej „topowymi” siłaczami z całej Europy.

 Kolejną imprezą, na której będziemy mogli zobaczyć wyczyny kartuskiego siłacza, będą wielkie międzynarodowe zawody, które    rozpoczną się już 6 maja w Kartuzach. Zawody sędziować będzie, Mariusz Pudzianowski.
2018-02-08 12:08 1751

Komentarze

~udoxawonwo

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin 500 Mg hbo.rkjb.gazetakartuska.pl.tjo.ej http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

~eligivneoweib

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg zrh.dmcb.gazetakartuska.pl.cls.fl http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.