Sobota, 04 Kwietnia 2020 - Izydora, Waclawa

Martyna Piepiórka dwukrotną medalistką Międzynarodowych Mistrzostw Gdańska w pływaniu

W sobotę i niedzielę na pływalni Gdańskiego MOSiRu odbyły się zawody pływackie o randze międzynarodowej. W zawodach startowali zawodnicy z Polski, Rosji i Niemiec, w tym 13- letni pływacy TROPS Kartuzy.

Bardzo dobrą formę zaprezentowała Martyna Piepiórka, która wygrała konkurencję na dystansie 50 m stylem grzbietowym, zdobywając złoty medal.
W pozostałych konkurencjach również poradziła sobie znakomicie. Na 100 m stylem zmiennym wygrała brąz, na 200 m stylem grzbietowym była czwarta, a w konkurencji 100 m stylem grzbietowym zajęła piątą lokatę.

Janek Cieśliński również spisał się dobrze. Zajął 8. miejsce na 200 m stylem dowolnym oraz 7. na 50 m stylem motylkowym.

Źródło: Nadesłane: Arek Zalewski
2016-10-17 14:30 817