Sobota, 04 Lipca 2020 - Odona, Malwiny, Elzbiety

Mateusz Jereczek dodał do kolekcji kolejny tytuł

21 listopada w hali sportowej w Kartuzach do rywalizacji stanęli kick-boxerzy z wielu polskich klubów. W gali K-1 i MMA, która już po raz piąty odbyła się w Kartuzach, zawodnicy walczyli o puchary, a Mateusz Jereczek o tytuł zawodowego mistrza Polski. Nasi reprezentanci nie zawiedli, wygrywając wszystkie walki.

Kartuski Klub Rebelia wystawił do walki czterech zawodników: Bartłomieja Arenta, Kamila Mateję, Roberta Wrońskiego i Mateusza Jereczka. Wszyscy „Rebelianci” wygrali swoje walki, z czego dwie przed czasem. Tak dobrą techniką i refleksem popisali się Mateusz Jereczek i Kamil Mateja. Ponadto udało się osiągnąć kolejny cel. Jereczek zdobył pas i tytuł zawodowego mistrza Polski w formule Low-Kick w kat. 86 kg.

- W imieniu organizatorów dziękuję sponsorom, trenerom, zawodnikom i wszystkim, którzy wsparli mnie w organizacji imprezy. Przede wszystkim gorące podziękowania należą się kibicom, którzy gorąco dopingowali wszystkich zawodników – mówi Patryk Zaborowski, trener „Rebeliantów” i główny organizator gali.

Kolejna odbędzie się za rok. Organizatorzy zapewniają, że w przyszłym roku atrakcji będzie jeszcze więcej.

Foto: Kartuski Klub Kickboxingu Rebelia
2015-11-25 13:30 1636

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.