Czwartek, 18 Lipca 2019 - Erwina, Kamila, Szymona

Miechucino: Tenisiści stołowi wkraczają do gry

Duża gratka szykuje się dla najmłodszych amatorów ping-ponga. W sobotę 9. stycznia odbędzie się I Powiatowy Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym Skrzatów, Żaków i Młodzików.
Prawo występu w imprezie mają wszyscy chętni, którzy nie ukończyli jeszcze czternastego roku życia. Rozgrywki podzielone zostaną na trzy grupy wiekowe. Dzieci do lat dziesięciu rywalizować będą o miano najlepszego Skrzata, chłopcy i dziewczęta urodzeni po roku rywalizować będą w kategorii Żaka, natomiast Młodzicy to najstarsi uczestnicy imprezy, urodzeni w lata 2003-2004.
Areną walki młodych tenisistów stołowych będzie sala sportowa przy Zespole Szkół w Miechocinie. Zapisy odbędą się bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju, którego inauguracja zaplanowana jest na godzinę 9:30. Wpisowe za udział w imprezie wynosi symboliczną "złotówkę".
Organizatorami zmagań ping-pongistów są Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie, Zespół Szkół w Miechucinie oraz klub sportowy UKS Remus Miechucino. Patronat nad wydarzeniem objęli Wójt Gminy Chmielno oraz Starosta Kartuski.
Źródło: nadesłane: Mirosław Płotka, foto: CC search
2016-01-08 09:45 997

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.