Piątek, 19 Kwietnia 2019 - Adolfa, Tymona, Leona

Muzyczno literackie spotkanie dla kobiet i nie tylko. Spotkanie z Piotrem Chistowskim

2018-03-09

9 marca o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sierakowicach odbędzie się spotkanie autorskie z Piotrem Chistowskim - autorem książki „Pretensjonalna melodia”.

-„Pretensjonalna melodia” to mój debiut, a więc coś, co z pewnością dla wielu nie będzie najwyższych lotów warsztatowych, ale mogę obiecać, że najwyższych lotów na jakie udało się wzbić, w niektórych momentach, mojemu sercu. To zbiór moich opowiadań, choć wolę to nazywać poezją – prozą. Często pisane pod osłoną nocy, impulsem i nie jednokrotnie związane z jakąś osobą, wydarzeniem, czy sytuacją. Wiele tam fikcji literackiej, ale ona jest nieodzowna, a wiele tam też cząstki mnie.
Jeżeli miałbym powiedzieć o czym mówi „Pretensjonalna melodia” to powiem, że o historii upadków. Wielu, mniej lub bardziej bolesnych. Upadków, które nie zabijają, ale dają znak. Mówią, żeby nie być zbyt pewnym siebie, nie widzieć w sobie boga, a także nie ufać bezgranicznie miłości i drugiemu człowiekowi. Jednocześnie żeby się nie poddawać, bo upadek to piękno i stała część naszego życia. Upadek uświadamia nas jak wiele potrafi wytrzymać nasza dusza i ciało. Opowiada Piotr Chistowski

Na miejscu będzie możliwość nabycia książki. W programie również występ zespołu The Pivnic Band, w którego wykonaniu usłyszeć można będzie utwory z repertuaru takich zespołów jak Stare Dobre Małżeństwo, czy Wolna Grupa Bukowina.
Zapraszamy Serdecznie!

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.