Poniedziałek, 23 Lipca 2018 - Stwosza, Bogny, Brygidy

Muzyczno literackie spotkanie dla kobiet i nie tylko. Spotkanie z Piotrem Chistowskim

2018-03-09

9 marca o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sierakowicach odbędzie się spotkanie autorskie z Piotrem Chistowskim - autorem książki „Pretensjonalna melodia”.

-„Pretensjonalna melodia” to mój debiut, a więc coś, co z pewnością dla wielu nie będzie najwyższych lotów warsztatowych, ale mogę obiecać, że najwyższych lotów na jakie udało się wzbić, w niektórych momentach, mojemu sercu. To zbiór moich opowiadań, choć wolę to nazywać poezją – prozą. Często pisane pod osłoną nocy, impulsem i nie jednokrotnie związane z jakąś osobą, wydarzeniem, czy sytuacją. Wiele tam fikcji literackiej, ale ona jest nieodzowna, a wiele tam też cząstki mnie.
Jeżeli miałbym powiedzieć o czym mówi „Pretensjonalna melodia” to powiem, że o historii upadków. Wielu, mniej lub bardziej bolesnych. Upadków, które nie zabijają, ale dają znak. Mówią, żeby nie być zbyt pewnym siebie, nie widzieć w sobie boga, a także nie ufać bezgranicznie miłości i drugiemu człowiekowi. Jednocześnie żeby się nie poddawać, bo upadek to piękno i stała część naszego życia. Upadek uświadamia nas jak wiele potrafi wytrzymać nasza dusza i ciało. Opowiada Piotr Chistowski

Na miejscu będzie możliwość nabycia książki. W programie również występ zespołu The Pivnic Band, w którego wykonaniu usłyszeć można będzie utwory z repertuaru takich zespołów jak Stare Dobre Małżeństwo, czy Wolna Grupa Bukowina.
Zapraszamy Serdecznie!

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Zbliżające się

Ostatnio dodane


09
czer

09
czer

ORLIK OPEN V

2018-06-09

09
czer