Środa, 24 Lutego 2021 - Macieja, Bogusza, Sergiusza

Najsilniejszy Kaszub podbije Amerykę?

Maciej Hirsz, strongman z Kartuz, już na początku marca stanie do rywalizacji w zawodach Arnold Amateur Strongman World Championships w Stanach Zjednoczonych.

To jeden z najbardziej prestiżowych turniejów sportów siłowych na świecie. Maciej jest jednym z dwóch Polaków w kategorii Open, którzy zmierzą się w tych zawodach. Turniej firmowany jest nazwiskiem samego Arnolda Schwarzeneggera. Startujący w nim zawodnicy zawsze reprezentują najwyższy poziom.
- Jestem bardzo zmotywowany i wiem, że to moja szansa i moje 5 minut – podkreśla Maciej Hirsz. –Dla mnie to nie tylko możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, ale i okazja do znalezienia się w gronie najlepszych zawodników na świecie.

Zawody cyklu Arnold Classic to marzenie niejednego strongmana. Maciej Hirsz zeszłego lata wywalczył w nich udział doskonale spisując się w krajowych eliminacjach. Od tego momentu cały czas szlifuje swoją formę spędzając długie godziny na ciężkich treningach. W wyjeździe na turniej zawodnikowi pomaga jego sponsor, firma Polska Flota z Borkowa. W sezonie startowym równie mocno wspiera go firma Kapeo oraz Premium.
- Cieszymy się, że możemy wesprzeć Maćka w walce na tak prestiżowym turnieju – mówi Paweł Słabek, Prezes Zarządu Polskiej Floty. – Jego obecność na tych zawodach to świetna promocja dla Kaszub i naszego kraju.

Zawody zostaną rozegrane w dniach 3-5 marca bieżącego roku.
Źródło: Nadesłane: Piotr Lewna
2017-02-16 12:00 14274

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.